Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: view
vi: xem

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: View
vi: Xem

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Good
vi: Tốt

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Rules
vi: Quy tắc

en: About
vi: Giới thiệu

en: Notification settings
vi: Các thiết lập thông báo

en: Uses
vi: Sử dụng

en: rules
vi: quy tắc

en: The content type %name has been updated.
vi: Kiểu nội dung %name đã được cập nhật.

en: The content type %name has been added.
vi: Kiểu nội dung %name đã được thêm.

en: Poor
vi: Xấu

en: Added content type %name.
vi: Đã thêm kiểu nội dung %name.

en: %type_name: Create new content
vi: %type_name: Tạo nội dung mới

en: %type_name: Edit own content
vi: %type_name: sửa nội dung của mình

en: %type_name: Edit any content
vi: %type_name: sửa nội dung bất kì

en: %type_name: Delete own content
vi: %type_name: xóa nội dung của mình

en: %type_name: Delete any content
vi: %type_name: xóa nội dung bất kì
