Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: view
am: ትይታ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: node
am: አንጓ
