Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: view
az: görünüş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Good
az: Yaxşı

en: node
az: material

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: Uses
az: İstifadə edir

en: The content type %name has been updated.
az: Məzmun növü %name yeniləndi.

en: The content type %name has been added.
az: Məzmun növü %name əlavə edildi.

en: Added content type %name.
az: Əlavə edilmiş məzmun növü %name.
