Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: view
cy: gweld

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: View
cy: Gweld

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: node
cy: nod

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Other
cy: Arall

en: Ok
cy: Iawn

en: The content type %name has been updated.
cy: Mae math o gynnwys %name wedi ei ddiweddaru.

en: The content type %name has been added.
cy: Mae math cynnwys %name wedi ei ychwanegu.

en: Added content type %name.
cy: Math o gynnwys %name wedi ei ychwanegu.
