Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: view
es: vista

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: View
es: Ver

en: Email
es: Correo electrónico

en: Good
es: Bueno

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: node
es: nodo

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Email Body
es: Cuerpo del correo electrónico

en: Rules
es: Reglas

en: Email Subject
es: Asunto del correo electrónico

en: About
es: Acerca de

en: Notification settings
es: Opciones de aviso

en: Uses
es: Usos

en: rules
es: reglas

en: The content type %name has been updated.
es: Se ha actualizado el tipo de contenido %name.

en: The content type %name has been added.
es: Se ha añadido el tipo de contenido %name.

en: Poor
es: Malo

en: Added content type %name.
es: Se ha añadido el tipo de contenido %name.

en: %type_name: Create new content
es: %type_name: Crear contenido nuevo

en: %type_name: Edit own content
es: %type_name: Editar contenido propio

en: %type_name: Edit any content
es: %type_name: Editar cualquier contenido

en: %type_name: Delete own content
es: %type_name: Borrar contenido propio

en: %type_name: Delete any content
es: %type_name: Borrar cualquier contenido
