Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: view
eu: ikusi

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: View
eu: Bista

en: Email
eu: Eposta

en: Good
eu: Ona

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: node
eu: nodoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Rules
eu: Erregelak

en: Ok
eu: Ados

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: rules
eu: erregelak

en: The content type %name has been updated.
eu: Eduki mota %name eguneratua izan da.

en: The content type %name has been added.
eu: %name eduki mota gehitu da.

en: Poor
eu: Txarra

en: %type_name: Create new content
eu: %type_name: Eduki berria sortu

en: %type_name: Edit own content
eu: %type_name: Norberaren edukia editatu

en: %type_name: Edit any content
eu: %type_name: Edozein eduki editatu

en: %type_name: Delete own content
eu: %type_name: Norberaren edukia ezabatu

en: %type_name: Delete any content
eu: %type_name: Edozein eduki ezabatu
