Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: view
he: צפיה

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Good
he: טוב

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: node
he: פריט תוכן

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Rules
he: כללים

en: Ok
he: בסדר

en: About
he: אודות

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Uses
he: שימושים

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Poor
he: עלוב

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.

en: %type_name: Create new content
he: %type_name: יצירת תוכן חדש

en: %type_name: Edit own content
he: %type_name: עריכת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Edit any content
he: %type_name: עריכת תוכן כלשהו

en: %type_name: Delete own content
he: %type_name: מחיקת תוכן של המשתמש עצמו

en: %type_name: Delete any content
he: %type_name: מחיקת תוכן כלשהו
