Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Good
ja: 良い

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: node
ja: ノード

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: Rules
ja: ルール

en: Ok
ja: OK

en: About
ja: アバウト

en: Notification settings
ja: 通知の設定

en: Uses
ja: 機能

en: rules
ja: ルール

en: The content type %name has been updated.
ja: コンテンツタイプ %name が更新されました。

en: The content type %name has been added.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。

en: Poor
ja: プア

en: Added content type %name.
ja: コンテンツタイプ %name が追加されました。

en: %type_name: Create new content
ja: %type_name: 新しいコンテンツを作成

en: %type_name: Edit own content
ja: %type_name: 自身が作成したコンテンツの編集

en: %type_name: Edit any content
ja: %type_name: 任意のコンテンツを編集

en: %type_name: Delete own content
ja: %type_name: 自分が作成したコンテンツを削除

en: %type_name: Delete any content
ja: %type_name: 任意のコンテンツを削除
