Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: view
ru: представление

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Good
ru: Хорошо

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: node
ru: материал

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Email Body
ru: Содержимое письма

en: Rules
ru: Правила

en: Email Subject
ru: Тема письма

en: About
ru: Информация

en: Notification settings
ru: Настройки уведомлений

en: Uses
ru: Использование

en: rules
ru: правила

en: The content type %name has been updated.
ru: Тип материала %name был обновлен.

en: The content type %name has been added.
ru: Тип материала %name добавлен.

en: Poor
ru: Плохо

en: Added content type %name.
ru: Добавлен тип материалов %name.

en: %type_name: Create new content
ru: %type_name: Создание новых материалов

en: %type_name: Edit own content
ru: %type_name: Редактирование собственных материалов

en: %type_name: Edit any content
ru: %type_name: Редактирование любых материалов

en: %type_name: Delete own content
ru: %type_name: Удаление собственных материалов

en: %type_name: Delete any content
ru: %type_name: Удаление любых материалов
