Test Swarm (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ
