Test Swarm (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Text
ast: Testu

en: Send
ast: Unviar

en: Browser
ast: Restolador
