Test Swarm (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Username
bg: Потребителско име

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Text
bg: Текст

en: Send
bg: Изпрати
