Test Swarm (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Browser
bn: ব্রাউজার
