Test Swarm (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Send
ca: Enviar

en: Browser
ca: Navegador

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Second
ca: Segon

en: Radios
ca: Botons d'opció
