Test Swarm (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Text
cy: Testun

en: Send
cy: Anfon

en: Second
cy: Eiliad
