Test Swarm (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།
