Test Swarm (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Text
el: Κείμενο

en: Send
el: Αποστολή

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Second
el: Δευτερόλεπτο
