Test Swarm (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Send
eu: Bidali

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Second
eu: Segundu

en: Browser Version
eu: Nabigatzailearen bertsioa
