Test Swarm (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Text
gl: Texto

en: Send
gl: Enviar

en: Browser
gl: Navegador

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Second
gl: Segundo
