Test Swarm (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Text
he: טקסט

en: Send
he: שלח

en: Browser
he: דפדפן

en: Features
he: פיצ'רים

en: Second
he: שניה

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו
