Test Swarm (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Development
hi: उद्विकास

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Text
hi: लेख

en: ID
hi: आईडी

en: Send
hi: भेजें

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Second
hi: सेकंड
