Test Swarm (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Send
hu: Küldés

en: Browser
hu: Böngésző

en: Features
hu: Jellemzők

en: Second
hu: Második

en: Radios
hu: Választógombok

en: "An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator." is not displayed
hu: Az „Érvénytelen kiválasztást talált a rendszer. Javasolt a webhely gazdájával felvenni a kapcsolatot” üzenet nem jelent meg.
