Test Swarm (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Second
hy: Վարկյան
