Test Swarm (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Username
ja: ユーザー名

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Text
ja: テキスト

en: Send
ja: 送信

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Second
ja: 秒

en: Radios
ja: ラジオボタン
