Test Swarm (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Text
kk: Текст

en: Send
kk: Жіберіңіз
