Test Swarm (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក
