Test Swarm (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Text
ku: دەق

en: Send
ku: بینێره‌
