Test Swarm (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Send
lt: Siųsti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Features
lt: Savybės

en: Second
lt: Sekundė
