Test Swarm (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Send
mr: पाठवा
