Test Swarm (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Second
nn: Sekund
