Test Swarm (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Send
oc: Mandar

en: Browser
oc: Navigador

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Second
oc: Segonda
