Test Swarm (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном
