Test Swarm (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Text
pl: Tekst

en: Send
pl: Wyślij

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Second
pl: Sekunda

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Text1
pl: Tekst1

en: Text1 is empty
pl: Tekst1 jest pusty

en: Text1 is not empty
pl: Tekst1 nie jest pusty

en: Disable text1
pl: Wyłącz text1

en: Hide text1
pl: Ukryj tekst1

en: Text2
pl: Tekst2

en: Show text2
pl: Wyświetl tekst2

en: Enable text2
pl: Włącz tekst2

en: Checbox1
pl: Pole wyboru1

en: Checbox2
pl: Pole wyboru2

en: Delete me
pl: Usuń mnie

en: Do you seee me?
pl: Widzisz mnie?

en: Fieldset2
pl: Pole wyboru2
