Test Swarm (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Text
ru: Текст

en: Send
ru: Отправить

en: Browser
ru: Браузер

en: Features
ru: Особенности

en: Second
ru: Секунда

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Item !n
ru: Пункт !n

en: Error connecting to server
ru: Ошибка подключения к серверу
