Test Swarm (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Send
sq: Dërgo

en: Browser
sq: Shfletuesi
