Test Swarm (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Second
sr: Секунда
