Test Swarm (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Send
sv: Skicka

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Features
sv: Funktioner

en: Second
sv: Sekund

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: API URL
sv: URL för API
