Test Swarm (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Text
ug: تېكىست

en: Send
ug: يوللاش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى
