Test Swarm (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
