Test Swarm (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Text
vi: Văn bản

en: ID
vi: Mã

en: Send
vi: Gửi

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Features
vi: Tính năng

en: Second
vi: Giây
