Test Swarm (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Send
af: Stuur
