Test Swarm (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Send
ar: أرسل

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Features
ar: الخصائص

en: Second
ar: الثانية
