Test Swarm (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Browser
az: Brauzer

en: Second
az: Saniyə

en: Radios
az: Radiolar
