Test Swarm (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Second
bo: གཉིས་པ
