Test Swarm (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Development
br: Diorren

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn
