Test Swarm (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Text
bs: Tekst

en: Send
bs: Pošalji

en: Second
bs: Sekunda
