Test Swarm (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Send
cs: Poslat

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Second
cs: Sekunda
