Test Swarm (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Text
da: Tekst

en: Second
da: Sekund

en: Radios
da: Radioknapper
