Test Swarm (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Send
eo: Sendu

en: Features
eo: Ecoj

en: Second
eo: Sekundo
