Test Swarm (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Text
et: Tekst

en: Send
et: Saada

en: Browser
et: Brauser

en: Features
et: Omadused

en: Second
et: Sekund

en: Radios
et: Raadionupud
